Pro návštěvníky

Letiště Příbram – Dlouhá Lhota  (LKPM)logo_lkpm

Tato stránka je určena pro všechny ty, kteří  se chtějí podívat na letiště. Zde najdete vše co letiště Příbram nabízí …

Původně vojenské letiště má sice asfaltovobetonovou dráhu dlouhou 2500 m a širokou 30 m, nicméně prahy dráhy jsou posunuty a ve skutečnosti v užívání je asfaltobetonová dráha o délce 1450 m a travnatá dráha o délce 1000 m a šířce 18 m.LKPM

Na letišti si můžete skočit TANDEMOVÉ SESKOKY, můžete jít na VYHLÍDKOVÉ LETY, na letišti je pro vás  LETECKÁ ŠKOLA, pro piloty možnost TANKOVÁNÍ LETADEL, pro jejich vlastníky  HANGÁROVÁNÍ, máme zde PŮJČOVNU LETADEL, je zde PRODEJNA PILOTNÍCH POTŘEB, jsou zde OPRAVNY LETADEL (CAMO a AMO organizace), můžete si zde KOUPIT LETADLO nebo si můžete nechat poradit.

Pro návštěvníky je zde RESTAURACE s venkovní terasou s výhledem na vzlétávající a přistávající letadla a na doskokovou plochu parašutistů, můžete si k nám přijít zahrát BOWLING nebo KULEČNÍK,  pro milovníky golfu je zde GOLFOVÝ SIMULÁTOR, pro milovníky tepla pak SAUNA  a  masážní VÍŘIVKA. Volný čas můžete strávit rovněž hraním ŠIPEK nebo STOLNÍHO FOTBALU. Pro skupiny či firmy nabízíme TEAMBUILDING, k dispozici je PŘEDNÁŠKOVÝ SÁL  pro 100 osob, UBYTOVÁNÍ  hotelového typu (hotel CAVOK) v dvoulůžkových pokojích s TV, internetem a vlastním příslušenstvím.

Jak se k nám dostanete

Pro návštěvníky