letecká škola   +420 724 10 10 20

Pilotem na zkoušku

»  Letecké služby  «

Kdo v životě netoužil být pilotem? Vyzkoušet si ten neskutečný pocit ovládat svůj pohyb v trojrozměrném prostoru a pohledem z ptačí říše zároveň vidět svět pohledem, který se jen tak každému nenaskytne. Jen ti, co si to skutečně vyzkoušeli, mohou potvrdit jak obrovský rozdíl to je ve srovnání s cestováním dopravním letadlem na dovolenou.

Objednejte si poukaz:


Pilotem na zkoušku (20 minut) pro 1 osobu Pilotem na zkoušku (30 minut) pro 1 osobu Pilotem na zkoušku (45 minut) pro 1 osobu Pilotem na zkoušku (60 minut) pro 1 osobu Pilotem na zkoušku + doprovod (20 minut) Pilotem na zkoušku + doprovod (30 minut) Pilotem na zkoušku + doprovod (45 minut) Pilotem na zkoušku + doprovod (60 minut)
Kdo v životě netoužil být pilotem. Vyzkoušet si ten neskutečný pocit ovládat svůj pohyb v trojrozměrném prostoru a pohledem z ptačí říše zároveň vidět svět pohledem, který se jen tak každému nenaskytne. Jen ti, co si to skutečně vyzkoušeli, mohou potvrdit jak obrovský rozdíl to je ve srovnání s cestováním dopravním letadlem na dovolenou.

Jak to probíhá:


Po příchodu k letadlu Vás pilot nejprve seznámí se základními informacemi o všeobecném letectví, po usednutí do kokpitu vás seznámí s jeho vybavením (jaké přístroje se používají, jak se měří rychlost a výška, v jakých jednotkách a proč, popíše kompletně přístrojovou desku letadla), dále Vás seznámí a s tím, jak se letadlo ovládá. Poté spustí motor a následně budete rolovat na místo startu, to vše s komentářem pilota. Po vzletu Vám předá řízení letadla. Vyzkoušíte si  stoupavý a klesavý let, zatáčky doleva a doprava o 360°, apod. Popíše a vysvětlí proceduru přiblížení a přistání a Vy navedete letadlo na přistávací dráhu.

Po přistání se vrátíte k nám do odbavovací místnosti, kde za své snažení budete odměněni Certifikátem s Vaším jménem.
Doba přípravy se nezapočítává, takže ten kdo si koupí např. 20ti minutový let, tak letí 20 minut, z toho 18 skutečně pilotuje (kromě vzletu a přistání)

Každého naučíme létat ….. !!
fnz1.png
fnz2.png
ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮREZERVAČNÍ SYSTÉM2019 ....... 2021 © letecke-sluzby.cz
webdesign | websystem | KAO.cz