Pilotem na zkoušku

Kdo v životě netoužil být pilotem. Vyzkoušet si ten neskutečný pocit ovládat svůj pohyb v trojrozměrném prostoru a pohledem z ptačí říše zároveň vidět svět pohledem, který se jen tak každému nenaskytne. Jen ti, co si to skutečně vyzkoušeli, mohou potvrdit jak obrovský rozdíl to je ve srovnání s cestováním dopravním letadlem na dovolenou.

Po příchodu k letadlu Vás pilot nejprve seznámí se základními informacemi o všeobecném letectví, po usednutí do kokpitu vás seznámí s jeho vybavením (jaké přístroje se používají, jak se měří rychlost a výška, v jakých jednotkách a proč, popíše kompletně přístrojovou desku letadla), dále Vás seznámí a s tím, jak se letadlo ovládá. Poté spustí motor a následně budete rolovat na místo startu, to vše s komentářem pilota. Po vzletu Vás pilot seznámí s řízením letadla. Vyzkouší s Vámi stoupavý a klesavý let, zatáčky doleva a doprava o 360°, apod. Popíše a vysvětlí proceduru přiblížení a přistání.
Po přistání se vrátíte k nám do odbavovací místnosti, kde za své snažení budete odměněni Certifikátem s Vaším jménem.

Doba přípravy se nezapočítává, takže ten kdo si koupí např. 20ti minutový let, tak letí 20 munut, z toho 18 skutečně pilotuje (kromě vzletu a přistání)
Každého naučíme létat ….. !!

Aktuální ceny letů Pilotem na zkoušku naleznete ZDE

Tento zážitek může být zcela neobyčejným dárkem, kterým obdarujete příbuzné či známé. Zavolejte na tel 724 002 001 a my Vám připravíme a na udanou poštovní adresu zašleme Poukaz pilotem na zkoušku. Na poukaz si můžete nechat vytisknout text věnování (tak do 30ti slov).

Tento poukaz má platnost 1 rok ode dne vydání a obdarovaný si min. 3 – 5 dnů dopředu zavolá na telef.číslo uvedené na dárkovém poukazu a rezervuje si termín, tzn. den a hodinu letu. Lety provádíme denně kromě pondělků a to CELOROČNĚ.

Pro informace, objednání poukazu či pro rezervaci nás kontaktujte na 724 002 001 nebo si prohlédněte různé druhy poukázek ZDE (internetový obchod)