Pilotem na zkoušku

POUKAZY PILOTEM NA ZKOUŠKU NAKUPUJTE V ESHOPU – ZDE

Kdo v životě netoužil být pilotem. Vyzkoušet si ten neskutečný pocit ovládat svůj pohyb v trojrozměrném prostoru a pohledem z ptačí říše zároveň vidět svět pohledem, který se jen tak každému nenaskytne. Jen ti, co si to skutečně vyzkoušeli, mohou potvrdit jak obrovský rozdíl to je ve srovnání s cestováním dopravním letadlem na dovolenou.

Jak to probíhá :

Po příchodu k letadlu Vás pilot nejprve seznámí se základními informacemi o všeobecném letectví, po usednutí do kokpitu vás seznámí s jeho vybavením (jaké přístroje se používají, jak se měří rychlost a výška, v jakých jednotkách a proč, popíše kompletně přístrojovou desku letadla), dále Vás seznámí a s tím, jak se letadlo ovládá. Poté spustí motor a následně budete rolovat na místo startu, to vše s komentářem pilota. Po vzletu Vám předá řízení letadla. Vyzkoušíte si  stoupavý a klesavý let, zatáčky doleva a doprava o 360°, apod. Popíše a vysvětlí proceduru přiblížení a přistání a Vy navedete letadlo na přistávací dráhu.
Po přistání se vrátíte k nám do odbavovací místnosti, kde za své snažení budete odměněni Certifikátem s Vaším jménem.

Doba přípravy se nezapočítává, takže ten kdo si koupí např. 20ti minutový let, tak letí 20 minut, z toho 18 skutečně pilotuje (kromě vzletu a přistání)
Každého naučíme létat ….. !!

Tento zážitek může být zcela neobyčejným dárkem, kterým obdarujete příbuzné či známé. Zavolejte na tel 724 002 001 a my Vám připravíme a na udanou poštovní adresu zašleme Poukaz pilotem na zkoušku. Na poukaz si můžete nechat vytisknout text věnování (tak do 30ti slov).

Tento poukaz má platnost 1 rok ode dne vydání a obdarovaný si min. 3 – 5 dnů dopředu zavolá na telef.číslo uvedené na dárkovém poukazu a rezervuje si termín, tzn. den a hodinu letu. Lety provádíme denně kromě pondělků a to CELOROČNĚ.

Není ovšem nutné si objednávat poukaz, stačí se rezervovat let a zaplatit   jej až těsně před letem.