letecká škola   +420 724 10 10 20

Letecká škola

»  Letecké služby  «

Hodně lidí sní o tom stát se pilotem či minimálně si vyzkoušet pilotování letadla. A jen málokdo ví jak je to snadné.

Těm co by si chtěli pouze vyzkoušet pocity pilota nabízíme zážitek zvaný PILOTEM NA ZKOUŠKU. Sám budete řídit a ovládat skutečné letadlo ! Od instruktora se dozvíte stručné základy – informace o letadle a jak se ovládá. Pod jeho dohledem si můžete vyzkoušet jednoduchou pilotáž letadla. Z 20ti minutového letu budete pilotovat 17 minut. Po přistání navíc obdržíte certifikát. Bližší informace naleznete ZDE.

Ti co uvažují o pilotním výcviku by si měli především odpovědět na otázku, proč a s jakým cílem si chtějí pořídit pilotní průkaz. V podstatě existují 2 skupiny osob – jedni se chtějí stát v budoucnu profesionálními piloty a ti druzí si chtějí udělat pilotní výcvik a získat průkaz pilota pro svou radost, shlížet na svět z výšky, cestovat tím nejkrásnějším způsobem. Jedno mají společné, základy musí získat v základním kurzu Soukromý pilot letounů PPL(A).

Pokud se někdo nemůže rozhodnout zda se přihlásit do kurzu Soukromý pilot letounů nebo Pilot ultralehkých letadel ULL, měl by vědět, že základním rozdílem není jen cena (která často v daném okamžiku rozhoduje), ale to co po absolvování vlastně získáte. Pilot ULL letadel získá oprávnění pilotovat letadla maximálně dvoumístná, o celkové váze do 450 kg včetně paliva, posádky a zavazadel. No a protože většina pilotů poté zjistí, že by ráda svezla více známých či členů rodiny naráz než jednoho, tak nezbývá než přejít do kurzu PPL.

Ideální postup je


... zavolat nám na telefonní číslo 724 10 10 20 a domluvit si prohlídku letecké školy, při které Vám ukážeme nejen naše zázemí, ale i letecký park a nezávazně Vám poskytnout podrobné informace. V případě zájmu provedeme s Vámi nezávazný seznamovací let, jehož cena v případě pilotního výcviku Vám bude od ceny výcviku odečtena.
fnz1.png
fnz2.png
ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮREZERVAČNÍ SYSTÉM2019 ....... 2021 © letecke-sluzby.cz
webdesign | websystem | KAO.cz